Monarchia Habsburska

Forum Sojuszu "Monarchia Habsburska"


#1 2014-08-20 10:01:59

kzaxes

Migrant

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 4
Punktów :   

Podanie o przystąpienie do Sojuszu od kzaxes

Do Szanownej Administracji Monarchii Habsburskiej,
wniosek z prośbą o przystąpieniu,
od kzaxes.

1. Imię. - kzaxes
2. Wiek. - 38
3. Link do profilu. - http://www.supremacy1914.pl/index.php?i … piUserPage[uid]=3316759&L=4
4. Dlaczego Ty? - Ponieważ dostałem propozycję, po rozważeniu postanowiłem spróbować.
5. W skali od 1 do 10 jak oceniasz swój poziom gry? - Sądzę że na 5.
6. Ile czasu w ciągu dnia jesteś w stanie poświęcić na grę? - Różnie. Od godziny, do 2-3
7. Czy posiadasz Skype'a? Jeśli nie, to czy jest możliwość założenia? - posiadam. Konto: kzaxes13
8. Czy potrafisz używać wszystkich dostępnych jednostek w Supremacy1914? Jakimi gra Ci się najlepiej? - Tak, potrafię, nie dotyczy to lotniska i marynarki podwodnej (jeszcze nie używałem) Najlepiej się gra: Ciężkimi Działami Kolejowymi (cdk), czołgami i działami, oczywiście przy wsparciu piechoty.
9. Jak długo grasz w Supremacy1914? - Od 17 stycznia 2014
10. Jaką taktyką lubisz najbardziej grać? Stawiasz na dyplomację czy wojsko? - Obronno-zachowawcza. 50 na 50. Kiedy zawodzi dyplomacja - mówią działa.
11. Czy udzielasz się na chacie i na forum? Jak często z nich korzystasz? - Nie korzystam.
12. Czy byłeś wcześniej w sojuszu? Jeśli tak to w jakim? - Nie byłem. To pierwszy raz.
13. Opowiedz coś o sobie. - Historia IIWŚ, broń, pojazdy opancerzony i czołgi z tamtego okresu. Ostatnio odkrywam coraz więcej ciekawostek o IWŚ, lecz ten okres nie jest priorytetem. Generalnie wszystkiego po trochu.

Z wyrazami Szacunku
kzaxes

Offline

 

#2 2014-08-20 12:33:40

 Nichael

Kaiser

Call me!
Zarejestrowany: 2014-07-24
Posty: 115
Punktów :   

Re: Podanie o przystąpienie do Sojuszu od kzaxes

Serdecznie witamy w szeregach Monarchii!
Życzę powodzenia.


Erzherzog Nichael II Habsburg
Z Bożej łaski Cesarz Rzymski; Arcyksiążę Austrii; Król
Chorwacji, Wirtembergii, Sycylii i Sardynii, Neapolu oraz Jerozolimy
http://i57.tinypic.com/2emorqs.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkowkarn.pun.pl www.fir-2010.pun.pl www.life-of-shinobi.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl www.narutoclub.pun.pl