Monarchia Habsburska

Forum Sojuszu "Monarchia Habsburska"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-08-23 00:55:09

Ferdinand

Migrant

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 3
Punktów :   

Podanie o przystąpienie do sojuszu (Ferdinand/Raffo)

Witam, przekładam wniosek o przystąpienie do sojuszu Habsburskiego
1. Imię. Adrian
2. Wiek. 16
3. Link do profilu. http://www.supremacy1914.pl/index.php?id=59&tx_supgames_piUserPage[uid]=837905&L=4
4. Dlaczego Ty? Sądzę, że mógłbym się wiele nauczyć z gry z tak doświadczonymi użytkownikami, oraz myślę że może być przyjemna i ciekawa okazja do nawiązania nowych znajomości
5. W skali od 1 do 10 jak oceniasz swój poziom gry? 5
6. Ile czasu w ciągu dnia jesteś w stanie poświęcić na grę? 1-2h dziennie na pewno, czasem uda się więcej.
7. Czy posiadasz Skype'a? Jeśli nie, to czy jest możliwość założenia? nie posiadam, mam niesprawną karte dźwiękową w laptopie
8. Czy potrafisz używać wszystkich dostępnych jednostek w Supremacy1914? Jakimi gra Ci się najlepiej? Tak, najlepiej gra mi się marynarką.
9. Jak długo grasz w Supremacy1914? Moja przygoda rozpoczęła się prawie 3 lata temu, z przerwami gram do dziś.
10. Jaką taktyką lubisz najbardziej grać? Stawiasz na dyplomację czy wojsko? Dyplomacja, jeśli chodzi o działania militarne lubie zorganizowane akcję z sojusznikami.
11. Czy udzielasz się na chacie i na forum? Jak często z nich korzystasz? Czasem na forum.
12. Czy byłeś/aś wcześniej w sojuszu? Jeśli tak to w jakim? Byłem w bodajże dwóch, ostatni jaki pamiętam to rok temu, niestety nazwy nie pamiętam, ale moi byli współsojusznicy są teraz w AmK.
13. Opowiedz coś o sobie. hmm, więc tak interesuję się informatyką, grafiką, piłką nożną (Cracovia Kraków) no i oczywiścię historią. Uczę się w technikum informatycznym w wolnych chwilach gram w supremacy oraz xperteleven (manager piłkarski). To online, bo offline jeszcze czasem znajdę czas na Hearts of Iron czy też Football Managera.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Ferdinand (2014-08-23 00:56:08)

Offline

 

#2 2014-08-23 01:34:27

 Nichael

Kaiser

Call me!
Zarejestrowany: 2014-07-24
Posty: 115
Punktów :   

Re: Podanie o przystąpienie do sojuszu (Ferdinand/Raffo)

Złóż jeszcze podanie do nas na Supremacy.
Powiedz mi, czy jest możliwość założenia i korzystania przez Ciebie Skype? Skype używamy wyłącznie do pisania, żadnych kamerek i mikrofonów nie używamy.


Erzherzog Nichael II Habsburg
Z Bożej łaski Cesarz Rzymski; Arcyksiążę Austrii; Król
Chorwacji, Wirtembergii, Sycylii i Sardynii, Neapolu oraz Jerozolimy
http://i57.tinypic.com/2emorqs.jpg

Offline

 

#3 2014-08-23 12:30:47

Ferdinand

Migrant

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie o przystąpienie do sojuszu (Ferdinand/Raffo)

Zaproszenie wysłane. Skype założony: FerFoch

Offline

 

#4 2014-08-23 18:51:36

 Nichael

Kaiser

Call me!
Zarejestrowany: 2014-07-24
Posty: 115
Punktów :   

Re: Podanie o przystąpienie do sojuszu (Ferdinand/Raffo)

W porozumieniu z Radą Monarchii, ustaliliśmy, że zostajesz przyjęty do MH na okres próbny. Liczę, że spodoba Ci się u nas.


Erzherzog Nichael II Habsburg
Z Bożej łaski Cesarz Rzymski; Arcyksiążę Austrii; Król
Chorwacji, Wirtembergii, Sycylii i Sardynii, Neapolu oraz Jerozolimy
http://i57.tinypic.com/2emorqs.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.life-of-shinobi.pun.pl www.fir-2010.pun.pl www.narutoclub.pun.pl www.siatkowkarn.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl